Premier 2019

Hovedpremier og utfordringer


KonkurransePremieLevert avKriterierTrekkes datoVinner
Laget mittLagtur til Skåbu Fjellhotell Skåbu Fjellhotell
Min. 300 poeng for laget25. juni
PoengsamlerenEl-sykkelMeridaMin. 100 poeng 25. juni

RivjernetPolar Vantage MPolarMin. 3 økter pr. uke i kampanjen25. juni

HverdagssyklistenSykkelMeridaMinimum 45 Sykle til jobben-økter25. juni

UtfordrerenPolar M430PolarTa min. tre utfordringer fra Sykle til jobben
25. juni

CamperenTeltBraasportRegistrere min. en topptur i løpet av kampanjen25. juni

Årets skole, OsloBikeFixx - en dag med sykkelserviceBikeFixxSkolen med høyest prosentvise deltakelse 25. juni

Utfordring 1 Gunn Rita Dahle FlesjåSykkelpakkeMeridaHa tatt og gjennomført utfordring
Mariann Dalseth 
Utfordring 2 PåskesettSilvaHa tatt og gjennomført utfordring
Lis Holm Tubez
Utfordring 3 Greater than ABukse, t-skjorte, genserGreater than AHa tatt og gjennomført utfordring

Amund Lier
Utfordring 4 Karoline Dyhre BreivangSykkelkomputer M460PolarHa tatt og gjennomført utfordring

Regine Dyreng 


Ukentlige premier


KonkurransePremieLevert avKriterierTrekkes datoUke - Vinner
Fjellgeiten Telt, fjellstøvler, fjellutstyr, sekk
BraasportHa gått en tur eller topptur siste ukenUkentlig1 - Astrid Morland
2 - Marie Befring-Solheim
3 - Tom Engelsen
4 - Anne Brit Finanger
5 - Malin Skjervik
6 - Anita L. Williams
7 - Lilly Østlyngen
Ukens løper/turgåerJoggeskoMizunoLøp/gå min. én tur i ukenUkentlig1 - Miranda Tønnesen
2 - Bente Karine Josefsen
3 - Hege Hystad
4 - Kari Bjørnevoll
5 - Åge Jensen
6 - Charlotte Helleland
7 - Katrin Fridrich
Ukens stjerneSILVA 18WP Backpack
SILVAMin. 9 poeng i ukenUkentlig1 - Tina C. T. Molstad
2 - Bjarne Lemvik
3 - Hilde-Charlotte Grut
4 - Monika Minge
5 - Per Egil Tellefsen
6 - Arne Fredlund
7 - Amella Kubura
Sykle til kampGavekortNorsk Toppfotball
Sykle til kamp én gangUkentlig1 - Wenche Kibsgård
2 - Hilde Lomås
3 - Arne Skybak
4 - Espen Schulstock
5 - Ellen Somersel
6 - Hanneke Brouns
7 - Dag-Eirik Lannem
HverdagsheltGenserGreater then AEn økt i ukenUkentlig 1 - Huy Dang
2 - Stein Schau
3 - Johan Løland
4 - Ellen Haughom
5 - Egil Øristland
6 - Uy Hoang
7 - Kasper Arnberg
Hotellopphold ChoiceEn helg Nordic Choice
Min. 3 økter i ukenTrekkes 22.05, 05.06, og 19.06
22.05: Hoang Oanh Nguyen
05.06: Claes Jørgen Bøhn
19.06: 

SuperlagetKinobilletterNorges Bedrifttsidrettforbund
Min. 15 poeng per ukeUkentlig1 - IKT Fitjar kommune
2 - Lag 1 RIR BIL
3 - Lagüber
4 - Team Digital Advantage
5 - Flyks på hjul
6 -Planstellforeningen - Sarpsborg kommune
7 - Lag 6 - ACOS AS
Sykle til kampSignert drakt fra ditt favorittlagNorsk Toppfotball
Sykle til kamp én gang
Trekkes 22.05, 05.06, og 19.06 22.05: Ingeborg Sønsteli
05.06: Terje Andreassen
19.06:
Ta en for lagetGavekort på 1000,-ScantradeHar utført en eller flere lagsaktiviteter den siste ukenTrekkes 08.05, 22.05 og 05.06
08.05 Team CC, Komplett
22.05: Arvato Financial Solutions - «på kryss og tvers»
05.06: Gausel skole
Jotunheimen etappe 1Mjølkevegen med avstikkereBirgit HaugenGjennomført etappe 1 - 90 km5. maiSjøsiden 2, Nærøy kommune
Jotunheimen etappe 2
LøpebelterSilvaGjenomført etappe 2 -    90 km15. maiTeam Bikers, Verdal VGS
Jotunheimen etappe 3
Gavekort ScantradeGjenomført etappe 3 -    130 km
25. maiSteiner i 100 - Rudolf Steinerskolen i Bergen
Jotunheimen etappe 4
Gavekort ScantradeGjenomført etappe 4 -    90 km
6. juniCH - Jonsokberget - Strand Kommune
Jotunheimen etappe 5


Gjenomført etappe 5 -    90 km


Jotunheimen etappe 6


Gjenomført etappe 6 -    130 km





Verve- og meld deg på premier


KonkurransePremieLevert avKriterierTrekkes datoVinner
Påske påmeldingTur for to til SkåbuSkåbu FjellhotellMeldt seg på i løpet av påsken3. maiRoald Nilsen
Påske meld deg påGavekortScantradeVerv minst én før/i påsken24. april10 vinnere, alle er informert
Verv og vinn
JoggeskoMizunoVerv minst tre3. mai
Ragnar Ulsrud
Verv og vinn
Front og baklyktSILVAVerv minst én3. mai
Stian Sletten
Verv og vinn
HybridsykkelMeridaVerv minst tre3. mai
Rannveig Eide Kristiansen

Meld deg på                Kinobilletter                         Norges bedriftsidrettsforbund    Meld deg på                            1. mai                  20 vinnere, aller er informert  

Meld deg på                Osprey sekk                               Braasport                                Meld deg på uke 18                7. mai                   Kaja Midttun

Meld deg på                Gavekort 1000,-                         Scantrade                               Meld deg på uke 19                14. mai                 Rasmus Flækken

Meld deg på                Overraskelsespakke                 Silva                                         Meld deg på uke 20                21. mai                 Kristian Finboe Wærnes

Meld deg på                Polar klokke                               Polar                                        Meld deg på uke 21                28. mai                 Synnøve Hjelmeland Eriksen

Meld deg på                Polar sykkelcomputer              Polar                                        Meld deg på uke 22                4. juni                    Ragnar Zakariassen

Trygg Trafikk Quiz     Overraskelsespakke                  Braasport                                Quiz                                           22. mai                 Niklas Øvensen Seneviratne

Sosiale medier (ukentlige premier)


KonkurransePremieLevert avKriterierTrekkes datoVinner
Instagram - #Sykletiljobben
SILVA 18WP Backpack
SILVA
Dele bilde med #Sykletiljobben
Ukentlig
Uke 1 - Mette Nygaard
Uke 2 - Elisabeth Devold
Uke 3 - Marit Hetland
Uke 4 -
Uke 5 - Ulla Limstrand
Uke 6 -Marita Årsheim Bakkebø
Uke 7 - Marthe K. Hansen
Registrer aktivitet for første gang i juni
Polar M200 eller M400
PolarRegistrer aktivitet for første gang i juni
18. juniAnne-Kari Isaksen




Powered by: Bloc